Fəaliyyətində korporativ bankçılığa xüsusi önəm verən "Bank Respublika", şirkət rəhbərlərinə, həm də əməkdaşlarına bir çox üstünlüklər və əlavə imtiyazlar qazandıran əmək haqqı layihələri təklif edir. Əmək haqqı layihələrinin sərfəli olmasını bankın əldə etdiyi nəticələr də təsdiq edir.
Bankdan "Kommersant.az"a daxil olan məlumata görə, ötən bir il ərzində Bankın əmək haqqı layihəsinə qoşulan şirkətlərin sayı 50% artıb.
Bankın təqdim etdiyi əmək haqqı layihəsinə qoşulmaqla həm müəssisə, həm də onun əməkdaşları bir çox faydalı imkanlar qazanır. Belə ki, müəssisə inkassasiya xərclərini azaldır, güzəştlərdən faydalanmaqla yanaşı, əlavə vaxt itkisindən və əlavə resurslar cəlb etməkdən azad olurlar.
Əmək haqqı kart sahibləri “Bank Respublika”nın hər zaman nağd pul ehtiyatı olan geniş bankomat şəbəkəsində heç bir faiz tutulmadan vəsaiti nağdlaşdıra bilirlər.Bundan başqa, əmək haqqı kartları istifadəçiləriavtomatik qaydada PayKart bonus sisteminə qoşulur, eləcə də güzəştli şərtlərlə istehlak kreditləri əldə edə bilirlər.
Qeyd edək ki, layihə çərçivəsində MasterCard və Visa plastik kartları pulsuz, xidmət haqqı tutulmadan və 5 il müddətinə təklif olunur.
Daha ətraflı məlumatı bankın rəsmi internet saytında, facebook səhifəsində və ya 144 nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.